FARBY

VEĽKOSTI

35363738394041

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA - KLASICKÉ ČÍSLOVANIE

35 23 36 23,5 37 24 38 24,5 39 25,5 40 26 41 26,5 cm
Veľkosť chodidla

Letný outfit a lá PRINCEZNÁ

Pridal(a) do kategórií Topánky dňa .Tento outfit určite patrí k mojim najobľúbenejším. Milujem čipku, evokuje vo mne dokonalú čistotu, nežnosť, no zároveň je veľmi zvodná a romantická. Táto sezóna sa nesie predovšetkým v jej bielej podobe či pastelových odtieňoch. Veľmi často však nosím čipku aj v kombinácii s koženou bundou alebo koženými krátkymi nohavicami.
Posledné roky som si veľmi obľúbila overaly a priznám sa, že ich nosím častejšie ako šaty.  Je to ideálny letný outfit na prechádzku či do mesta s kamoškami. Jediná nevýhoda tohto maximálne pefektného kúsku je, že je trochu nepraktický. No my ženy sa vieme veľmi často obetovať a pre krásu veľmi rady.
Overal som doplnila jemnými pudrovoružovými sandálikmi a bižutériou v podobných pastelových odtieňoch. Veľmi obľubujem topánky na platforme, sú praktické, trendy a rozhodne pohodlnejšie ako  dvanásťcentimetrové ihličky. Nevolila som žiaden kontrast a ponechala všetko tón v tóne. Priznám sa, že takto oblečená sa cítim trochu ako princezná.
Na svedomí to má nepochybne dominantný a neprehliadnuteľný kúsok v podobe výraznej kvetovanej čelenky, ktorá úžasne korešponduje s clutch kabelkou s podobným kvetovaným motívom. Bodkou za každým mojím letným outfitom sú vždy vhodne zvolené okuliare. Už len nasadiť úsmev na tvári a princess look je hotový.Photo: Niki Bankovich

Styling: Katarina Bajusova

Hair & make-up: Zlatica Jamborova

Posledná úprava:Jan 29, 2016

Komentáre

Pridať komentár

Pridať odpoveď

Verifikačný kód