FARBY

VEĽKOSTI

35363738394041

VEĽKOSTNÁ TABUĽKA - KLASICKÉ ČÍSLOVANIE

35 23 36 23,5 37 24 38 24,5 39 25,5 40 26 41 26,5 cm
Veľkosť chodidla

Mentolová je stále IN: Dajte jej zelenú !

Pridal(a) do kategórií Topánky dňa .Ak ste sa s mentolovou farbou doteraz nestotožnili, možno je najvyšší čas. Stále si nie ste istá, ako ju kombinovať? Stylistka Katka Bajusová vám to ukáže!

Mint & Black

Túto farbu som si veľmi obľúbila. Keďže je svetlá, nepristane každému typu. Hlavne u žien so svetlejšou pleťou je dôležité vhodne ju kombinovať, aby nezanikli alebo sa necítili príliš fádne. Pri tejto farbe určite netreba podceňovať make-up či vlasy.
V mojom šatníku nájdete viacero kúskov práve v tejto farbe. Zvyknem ju kombinovať aj s inými pastelovými farbami, no na opálenej pokožke takto zvolená kombinácia vyzerá určite o čosi pôvabnejšie. Preto som volila spojenie jemnej mentolovej v kontraste s “tvrdšou” čiernou.

Dominantným kúskom je vzorovaný cardigan, ktorý výborne korešponduje s koženkovými krátkymi nohavicami a so zvyškom outfitu. Minimálne jeden takýto sofistikovaný, praktický a veľmi univerzálny kúsok by nemal chýbať v žiadnom šatníku.
Zaujímavý a vhodne zvolený cardigan výborne oživí či dotvorí aj ten najjednoduchší outfit a dodá mu ten správny šmrnc.
Ostávam verná heslu “menej je viac”. Pri tomto outfite som kombinovala len tri farby. Na nohy volím čierne nízke topánky či už tzv. gladiátorky alebo vyššie lodičky v závislosti od príležitosti.
Priznám sa, nenosím veľa bižutérie, prekáža mi pri práci a vôbec. Čierny kožený náramok, mentolová kabelka so zlatými detailmi, obľúbené čierne okuliare, mentolky na cestu a pohodový deň môže začať!Photo: Niki Bankovich

Styling: Katarina Bajusova

Posledná úprava:Jan 29, 2016

Komentáre

Pridať komentár

Pridať odpoveď

Verifikačný kód